sp_dvorakova

Účetnictví

 Účetnictví se stalo mojí profesní náplní od roku 2002, kdy jsem nastoupila do firmy FIOS s.r.o., která se zabývá dodavatelským zpracováním účetnictví, daň. poradenstvím, atd. Poté už jako samostatná účetní jsem spolupracovala s firmou MARBES CONSULTING s.r.o., kde jsem vedla i mzdovou agendu pro 50 zaměstnanců.

Spolupráce byla ukončena z důvodu očekávaného miminka. Dalším dlouholetým partnerem byla firma IQ SYSTEME s.r.o., která se zabývá výrobou oken PVC a prodejem střešních krytin. Spolupráce ukončena z důvodu potřeby stálé účetní ve firmě. Zabýváme se vedením jak daňové evidence, tak účetnictví. K tomu samozřejmě patří i mzdová a personální agenda, intrastat a instantonline.

Máme vytvořený tým externích spolupracovníků, erudované zaměstnance s příjemným vystupováním (držitele certifikátu ECDL), a smluvního daňového poradce. Snažíme se nabízet kvalitní služby a samozřejmostí je pojištění na profesní způsobilost. Pro vedení účetnictví i pro daňovou evidenci máme osvědčený software POHODA.

Nyní jsem se rozhodla založit společně s Pavlem Kučerou společnost s ručením omezení k rozšiřování mých dlouholetých zkušeností a mého dobrého jména.

Těšíme se na Vás Martina Dvořáková a Pavel Kučera